Proč se nedávat na buddhismus(pro ElfMayu)

30. října 2009 v 9:15 | Sumiko-chan |  Povídky ode mě pro vás


Ahojte lidičky:D.Rozhodla jsem se,že napíšu mému Sbéčku ElfMaye povídku.Je to na pár ItaNaru.Tak doufám,že se ti to bude líbit.Je to v reálném světě:D.Crrr!!!,,Néé!!"zaskučel Naruto.,,Vypněte někdo ten krám!!"zařval.Ale nikdo ho neslyšel,neboť s ním nikdo nebydlel už od smrti svých rodičů.
Nakonec ten lenoch přece jen vstal a vypnul budík.Jen tak,,náhodou"zavadil pohledem kolik je hodin.
,,Áááá,mám zpoždění!!!"zařval na celý dům a pak šel(spíš běžel rychlostí blesku xD)si udělat ranní hygienu.Potom posíchal rychle do školy.Běžel a moc nedával pozor.Náhle do někoho vrazil.Ten někdo nebyl někdo jiný než…Itachi Uchiha(to je ale náhoda xD).
,,Dávej pozor!"okřikl ho Naruto a běžel dál.Hmm,kdo je ten kluk?Je celkem hezký…pomyslel si Itachi.
Naruto přiběhl ke škola přesně na zvonění.Je podobný Sasukemu,myslel na onoho kluka se kterým se srazil.A no joo dnes mám jít k Sasukemu spát,zpoměl si náhle Naruto.Dyžtak se ho zeptám..Dál už nemohl přemýšlet,neboť zjistil,že stojí před dveřmi třídy.Takže nádech,výdech,řeknu mu,že my zemřela kočka(pěkná mi to omluva xD).Naruto se naposledy nadechl zaklepal a vešel....
,,Tak co ti zemřelo dnes Naruto?"zeptala se ho uštěpačně učitelka.
,,No...dneska mi umřela kočka..."řekl Naruto a třída vybuchla smíchy..tedy už na učitelku.
,,Naruto,takhle už to dál jít nemůže,jdi okamžitě k panu ředitelovi.
,,Ale.."Naruto nestačil nic doříct a už byl vykopnut ze třídy.No super,doufám že i on mě nevykopne.Tentokrát ale ze školy,pomyslel si Naruto.Šel do 3.patra(jeho třída byla ve 2.patře)ke druhým dveřím vlevo od schodů a zaklepal na ně.
,,Dále."uslyšel sekretářčin pisklavý hlas(na naši milou Sakurvu stejně nemá xD).Naruto tedy vešel.
,,Jdu k panu ředitelovi."řekl jí Naruto.
,,Ach...ano můžeš k němu."Naruto šel a zaklepal.
,,Můžete vejít."řekl čísi hluboký hlas(to jsou protiklady co?sekretářka má hlas jak Sakurva a ředitel má tak hluboký xD).
,,Zase ty,Naruto Uzumaki.Tak co ti zemřelo dnes?"zeptal se ho ironicky ředitel.
,,Ech,kočka."řekl červenající se Naruto.
,,Naruto,Naruto kdy se konečně ponaučíš a budeš chodit brzy."povzdychl si nahlas ředitel,,teď mě dobře poslouchej,tohle bude poslední varování,jestli ještě přijdeš pozdě,budeš vyhozen z naší školy.Je ti to jasné?"zeptal se ho ředitel.
,,Ano pane řediteli."
,,Dobře,teď můžeš jít."řekl mu ředitel.
,,Nashledanou."řekl mu Naruto a něčekal na pozdrav a odešel.Šel zpátky na vyučování.Sedl si do své lavice a pozoroval nebe.
Náhle uslyšel zvonek a učitelka ukončila hodinu.Sasuke k němu přiběhl.
,,Tak co,jak to dopadlo u ředitele?"zeptal se ho.
,,Ále,zase ty kecy o tom,že to je poslední varování.To znáš."odvětil mu na to znuděně.
,,Hahaha.."skácel se Sasuke smíchy.
,,Co je??"zeptal se ho udiveně Naruto.
,,Si zapoměl,že já nikdy nechodím pozdě."řekl mu ještě se smíchem Sasuke.
,,No ty v***(ty jo ten Naruto je ale sprostej xD)to bylo fakt vtipný teda."řekl ironicky Naruto.
,,Ty Naruto,půjdeš k nám teda?"zeptal se Sasuke.
,,Jasně že jo.Ty Sasuke,máš bratra?"zeptal se ho Naruto a v mysli mu vztanula vzpomínka na černovlasého kluka.
,,Jo mám,proč se ptáš?"zeptal se ho udiveně Sasuke.
,,Ále,jen tak..."odvětil mu na to rychle Naruto,neboť nechtěl aby o tom Sasuke věděl že......že se nejspíš zamiloval do jeho bratra.Ano Naruto byl gay a nikdo o tom nevěděl,Naruto se totiž bojí,že by ho kvůli tomu odsuzovali,takže si to nechal pro sebe.Náhle zazvonilo,takže se všichni museli vrátit do lavic.Takhle uběhl celý školní den....


Po škole:
,,No tak Naruto, pospěš si!!!"křičel Sasuke na Naruta.
,,No jo no..."Naruto byl celkem nervózní,protože nikde od smrti svých rodičů nebyl.Ale nebyl nervózní jen kvůli tomuhle,ale kvůli tomu,že tam bydlel Itachi,což byl bratr Sasuke,jak mu řekl.No tak nadešel můj čas,můžu se jen modlit aby to nebyl on...pomyslel si nešťatně Naruto.Jenže bůh ho nevyslechl(to je ale zlej bůh xD)a dal Narutovi ten nejhorší osud,který jen mohl být(to ještě neví,že to BUDE ten nejlepší xD).Sasuke zaklepal na dveře bílého domu.Dveře se náhle otevřeli a v nich se objevil(hádejte kdo xD) ......Ach néé,asi se dám na buddhismus.pomyslel si Naruto nešťastně,ale na venek se usmíval.
,,Čus brácha,tohle je ten můj nejlepší kamarád Naruto.Naruto tohle je můj bratr Itachi."seznámil Sasuke Naruta s jeho bratrem.Itachi na to jen pozvedl obočí a nekomentoval to.
,,Moc mě těší Naruto,Sasuke mi o tobě už hodně vyprávěl."řekl Itachi a stiskl mu ruku(ó to je drama,to je jako by Sasuke přectavoval matce(Itachi) svou partnerku(Naruto)xD)
,,Ech,já tebe taky rád poznávám."řekl mu značně nervózní Naruto.
,,Tak pojď Naruto,dovedu tě k tvýmu pokoji."řekl mu Sasuke,kterého už nebavilo jen tak tam stát.Naruta vzal za loket a táhl ho do druhého patra,do 1.pokoje v pravo od schodů a otevřel ho.
,,Tak tohle je tvůj pokoj Naruto."oznámil mu Sasuke.
,,Ty joo,to je pokoj pro hosty??"zeptal se ho udiveně Naruto a hleděl na velký bíle natřený pokoj s modrými záclonami,s postelí která ladila s pokojem a na televizi.
,,Jojo."odvětil mu na to znuděně Sasuke.
,,A kde jste vzali tak hodně peněz.když vám zemřeli rodiče?"zeptal se ho Naruto.
,,No protože Itachi je doktor a dostává hodně peněz a ještě k tomu jsme zdědili peníze po rodičů."řekl mu na to.,,Tak pojď jdem jíst a potom si zahrajem playstation 3."řekl Sasuke a zase ho někam táhl,tentokrát ale do jídelny,kde už byl Itachi,který prostíral stůl.Měli špagety(mňam xD)a Naruto se mezitím zbavil nervozity a dokonce se už seznámil s Itachim.Hmm je s ním fakt zábava.pomyslel si Naruto.Je k sežrání myslel zase Itachi a díval se na to blonďaté stvoření,které se právě bavilo se Sasukem.Ten Itachi je nějakej divnej,pořád se dívá na Naruta.Na to musím přijít co se děje,je přece gay.myslel Sasuke.
,,Ehhm Itachi,můžu si s tebou promluvit?O samotě."požádal Sasuke Itachiho a tajně ukázal Narutovi aby šel za nimi,aniž by to věděl Itachi.
,,Co je Sasuke?"zeptal se ho Itachi když odešli z jídelny.
,,Miluješ Naruta nebo ne?"zeptal se ho Sasuke narovinu.
,,Cože?N-nevím o čem mluvíš..."vykoktal ze sebe Itachi,páč ho tahle otázka zaskočila.Ale i Naruta to zaskočilo ale nic nedělal aby se neprozradi,byl totiž zvědavý co řekne Itachi.
,,Ale joo brácha,ty víš o čem mluvím,tak jo nebo ne??zeptal se ho ještě Sasuke a bylo vidět,že je nervózní,páč se modlil(tss,co mAj s tím modlením to taky nechápu xD)aby to vyšlo(to víte nová verze Sasukeho má ráda happy endy xD)
,,No jo no,miluju ho..."přiznal se konečně Itachi.
,,Jóó,tohle jsem chtěl slyšet!"vykřikl Sasuke.,,Naruto,myslím,že už můžeš vylézt."řekl pak Narutovi.Cožě??Naruto to slyšel??Tak to je trapas.pomyslel si Itachi.
,,Tak já vás teď nechám o samotě abyste si to vyříkali."oznámil jim Sasuke a dělal,že jde do jídelny,doopravdy se schoval a šmíroval je xD.
,,Takže ty mě miluješ?"zeptal se červenající se Naruto.
,,Jo a ani nevíš jak moc.Zamiloval jsem se do tebe od té chvíle,kdy jsme se srazili."řekl popravdě Itachi a pak ho něco napadlo.Sklonil se k blonďáčkovi a políbil ho.Naruto byl v sedmém nebi.Itachi se pochvíli od Naruta odtrhl.
,,Víš...j-já tě t-taky miluju."přiznal se Naruto.Itachi na nic nečekal a znovu se vpíjel do Narutových rtů.Tak to bysme měli.pomyslel si Sasuke.Přesně,to bysme měli.pomyslel si Bůh,který celý tohle sledoval od té doby,kdy Naruto říkal,že se dá na buddhismus.Tss,to je ale nevděčník,dal jsem mu nejlepší osud a on si ještě stěžoval,holt jsou dnešní teenageři takový......
Tak to je konec příběhu.Doufám,že se ti to Máji líbilo.


Vaše Sumiko-chan


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Gel-chan   ♥♥ Gel-chan ♥♥ | Web | 30. října 2009 v 9:51 | Reagovat

No ten bůh na konci mě rozsekal! Prej budhismus !!! Kyáá já z tebe normálně chcípnu ^^ moc krásný nápad a docela se mi  i zamlouval Sasukeho jako dohazovač ^^.

2 ElfMaya ElfMaya | E-mail | Web | 30. října 2009 v 10:16 | Reagovat

Fíííííííháááááááááááááá toje slaďoučky, děkuji *zatlačuje slzičky*

3 Lilien Rose INUZUKA! - Lil-chan neboli Lilirose xD tvéé sbénko x) Lilien Rose INUZUKA! - Lil-chan neboli Lilirose xD tvéé sbénko x) | Web | 30. října 2009 v 10:54 | Reagovat

jůůů Sasuke jako dohazovač... moc pěkné.. akorát nějak rychlý v jeden den se zamilovat do člověka se kterým se srazil :D ...  ae jinak jako nemálo jsem se smála u toho dodatku s tim Bohem xD

4 Sabaku no Uchiha Mono tvoje milované(xD) a milující SB Sabaku no Uchiha Mono tvoje milované(xD) a milující SB | Web | 30. října 2009 v 13:14 | Reagovat

Tak to mě pobavilo xD. Líbí se mi to, i když je to trochu rychlejší ^.^...

5 pajčas pajčas | 30. října 2009 v 17:39 | Reagovat

Přímý, ale líbí se mi ten nápad s dohazovačem. Hmm Sasuke v téhle roli... Jinak ItaNaru mám snad nejraděj, moje srdičko plesá radosí.

6 S@s-chan *twojné sb* S@s-chan *twojné sb* | Web | 30. října 2009 v 17:49 | Reagovat

to snad lepší co vypíšu já!!!Sasuke jako dohazovač to mě dostalo...

7 Arisu-sama Arisu-sama | Web | 30. října 2009 v 20:01 | Reagovat

Tak tohle je bomba :D

8 Jana Jana | Web | 31. prosince 2009 v 19:30 | Reagovat

bomba xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama