Listopad 2009

Blog Pozastaven!!!

27. listopadu 2009 v 13:05 | Sumiko-chan |  Omluvy a Oznámení
Tak,je to tu.Musím vyhlásit stávku.Dostala jsem totiž zaracha a proto se VŠEM omlouvám!!!Hlavně těm,co jsem slíbila povídky a S@si-chan,že nemůžem dopsat povídku.Dostala jsem totiž 4 z matiky a táta se mi vrací z ciziny x((((.Blog bude pozastaven asi tak 2týdny a pak se hned vrátím a se mnou i povídky.Pááá vaše smutná Sumiko-chan x((((((

Anti-Sakura Club

20. listopadu 2009 v 18:10 | Sumiko-chan |  Anti-Sakura Club
Hojík zlatíčka,rozhodla jsem se,že založím Anti-Sakury Club na.........facebooku!!!Tím že už ho má hodně lidí,tak jsem se rozhodla,že ho udělám na facebooku aby to bylo zajímavější xDDD.Pak mi to napište na blog,abych věděla,že jste to zjistili z blogu xDD.Pak si mě dejte do přátel jestli chcete.Jmenuju se na face:Stefi Pham.Dyžtak tam mám obrázek Full Metal Panic Fumoffu xDDD.To už záleží na vás.....S pozdravem vaše Sumiko-chan

Děsná nehoráznost!!!

19. listopadu 2009 v 20:01 | Sumiko-chan |  Omluvy a Oznámení
Takže lidi,jak už jste se mohli dočíst u Mono-chan(a ne jen u ní)tak hodně lidí kopírují povídky a napíšou,že to napsali oni sami.Strašně mě to nasralo a proto chci varovat:Pokud uvidím,že jak moje tak i povídky mých Sbéček budou někde,kde to vůbec nemá co pohledávat,tak zažijí hněv Sumiko-chaaan.Hodně lidí si s tou povídkou dají práci,nějakej debil(jsem tak nasraná,že už mluvím tak,jak bych neměla)přijde,okopíruje jí a dostane za to i pochvalu.To je fakt nehoráznost.Takže si na to dejte pozor a jestli někde najdete MOJÍ povídku někde,kde by neměla co pohledávat,tak mi to napište kam chcete.Aspoň,že to tu bude.

Vaše naštvaná Sumiko-chan!!!!

Omluva

13. listopadu 2009 v 16:11 | Sumiko-chan |  Omluvy a Oznámení
Tímto článkem jsem se chtěla omluvit všem,co si u mě přáli nějaké povídky.Takže:Strááááášně moc se omlouvám,ale tento týden jsem měla tolik práce.Každý den jsme měli totiž test a já měla depku,že to zkazím(aby ne když jsem se neučila xD) .Takže o víkendu tu snad budou dvě povídky.

Vaše Sumiko-chan

Náměsíčnost 1.

8. listopadu 2009 v 21:02 | Sumiko-chan |  Kapitolovky Naruto
Takže,tady máte tu yaoi povídku co jsem vám slíbila.Je to kapitolvka a vím,že se ZATÍM ten nadpis nehodí ale v budoucnu bude....Doufám,že se vám bude líbit,páč je to první,ale opravdu první yaoi povídka.Je to na pár SasuNaru a bude tam mučení Sakurvy *muahahaha*,takže doufám,že se vám to bude líbit.Plsss,pište komenty.Byl hezký den a zcela nekompletní Tým 7 musel čekat na našeho ,,milovaného"sensei.Ta růžová pipka se zase snažila sbalit Sasukeho,ale moc se jí to nepovedlo jako obvykle.Sakra,kde ten Kakashi vězí!!!řvala v duchu Sakura.Náhle se ale před ní objevila mlha a v ní uviděla bílé číro.,,Zdravím ban..."nemohl doříct Kakashi a byl zavalen vodopádem nadávek.
,,Sensei co si to dovolujete??!!!Takhle už to dál nejde!!!Jak dlouho máme třeba zítra??Tři hodiny??Nebo snad pět hodin?!?"řvala a něho Sakura.Tak takhle už to nejde.pomyslel si Kakashi.Stává se z ní čím dál tím horší kunoichi(jestli ona něco takovýho je xD).Buď chtěla znásilnit Sasukeho(chudáček),nebo na každého jen štěká.I na Tsunade si dovolila.
,,Sakuro,co si to dovoluješ?!To já jsem tvůj sensei,nebo ty snad??"vynadal Kakashi Sakura.Sakura jakoby měnila barvy duhy.Nejdřív zbledla,jak ji Kakashi setřel,pak zmodrala,protože se strapnila před jejím Sasíčkem a nakonec zčervenala vztekem kvůli porážce.Vzadu uslyšela smích a hned věděla čí je.
,,Naruto!!!"zařvala Sakura a Naruto se přikrčil,protože věděl co bude dál.Sakura se chystala ho uhodit,když v tom ji někdo chytil.
,,Sasuke???"Sakuře spadla čelist o pár metrů dolů.
,,Nech ho už napokoji,udělal ti někdy něco???"zeptal se ji Sasuke a pak ji pustil.Kakashi se rozhodl,že s ujme slova.,,Zítra na mě čekat už nebudete,protože lady Tsunade se rozhodla,že dá všem týdenní prázdniny.A dnes jsem se rozhodl,že nebudeme mít trénink."řekl ještě Kakashi než se rozplynul v mlze.
,,Sasuke??Nechceš jít se mnou na rande?"kvokla ta slepice.
,,Ne Sakuro!Jak dlouho ti mám říkat,že s tebou nikam nepůjdu??Vždyť si mě málem znásilnila!!"začal na ni Sasuke řvát tak,že Sakura radši odešla.Zůstali tam jenom Sasuke a Naruto(vzrůšo xD).Takže,budu mu muset říct,že ho miluju.pomyslel si Naruto.Takhle dlouho už to nevydržím,vždyť jsem málem omdlel z té jeho odvážnosti postavit se Sakuře(pěkná mi to odvaha XD)..Přemýšlel takhle dál,když v tom mu někdo dal ruku na rameno.
,,Áááá"začal křičet když v tom si uvědomil,jak směšně to vypadá a ještě kvůli takový blobosti.
,,Ech...stalo se něco Naruto?"zeptal se ho Sasuke a pořád měl ruku ne Narutově rameni.
,,Ne...nic,víš Sasuke...no..j-já jsem ti chtěl n-něco říct..."vykoktal Naruto.Bože,on je tak roztomilý když koktá.pomyslel si Sasuke.Tak do toho.pomyslel si Naruto.
,,NovíšSasukejásedotebeasizamilovalaužjsemtonevydrželamuseltitoříct..."vyhrkl Naruto na Sasukeho vodopád slov,že ani nevěděl,co přesně řekl.Ale Sasuke jo.Tak důležitou větu předci jen tak nezapomene.
,,S-sasuke..je ti něco?"zeptal se už zpomaleně Naruto,když viděl,že Sasuke na nic nereaguje.Náhle si ho Sasuke přivinul k sobě a políbil ho.Cooo????Sasuke mě políbil??pomyslel si Naruto udiveně.
,,Naruto,já ti chtěl taky říct,že tě miluju.Já tě vlastně miluju od svých osmi letech(páč je jim 16 xD).
,,Takže mě taky miluješ?"zeptal se udiveně Naruto.
,,Ale jistě ty můj poklade."odvětil mu na to Sasuke,zvedl ho do výšky a zatočil s ním.


U Sakury:
,,Sakra,zapoměla jsem si tam šátek."vzpoměla si Sakura a běžela na místo,kde měli sraz.Když v tom se zastavila.Uviděla něco co ji doslova vyrazilo dech.Stál tam JEJÍ Sasuke-kun s tím liščím pakem a líbali se tam.

U naší milované dvojice:
Myslím,že se od něho už nikdy neodtrhnu.pomyslel si Sasuke a dál se vpíjel do Narutových sladkých rtíků.Najednou uslyšeli něco,co je moc nepotěšilo.
,,Narutooo,co si to sakra udělal s MÝM Sasíkem?!?!?!"řvala Sakura a chystala se Naruta uhodit.
,,Nech ho nepokoji!!!"zařval Sasuke na Sakuru.Sakuře spadla čelist o několik pater níž,protože to bylo u Sasukeho zcela divné,že řval.
,,Sakuro,jestli se ho dotkneš,tak tě zabiju!"pohrozil Sasuke Sakuře.Sakura se tak lekla,že toho už nechala vzala si šátek a s nosem úplně nahoře(si myslela ŽE TÍM Sasukeho zaujme xD)odešla.
,,No konečně od ní už budeme mít pokoj."řekl spokojeně Sasuke a vzal si Naruta do náruče.
,,Hele,co to děláš???Dej mě dolů."začal Naruto protestovat a vrtěl se.
,,Naruto ,dovol mi to prosím.Nikdy jsem tě neměl takhle blízko a teď si to chci užít."zašeptal mu Sasuke vzrušeně do ouška a poté do něho jemně kousl.Naruto zavzdychl a souhlasil.Sasuke tedy běžel rychlostí blesku do Narutova domu,protože byl blíž a zavřel za nimi(to je polojasný xD).Nevěděli ani,že je sleduje nějaký růžový flek.No počkej Naruto,za tohle zaplatíš,že si mi ukradl Sasukeho.pomyslela si Sakura a šla domu aby něco vymyslela.

U Naruta:
Sasuke pomalu položil Naruta jakoby byl z porcelánu.Zasypával ho polibkami a pomalu mu sundával mikinu.Sice se chtěl na Naruta vrhnout,ale věděl,že to bylo jeho první milování,proto nechtěl nic uspěchat(a já zase nwm jak na to xD).Líbá ho nejdřív na krku,kde mu zůstanou rudé flíčky.
,,Ááách…"sténá Naruto jak o život.Sasuke mu sundal černé tričko a hodil ho bůh ví kam(heč,já to vím taky xD)a dává mu pusy na odhalená místa.Naruto se rozhodl,že už nezůstane pozadu a rychle sundal svému ,,milencovi"jak mikinu tak i tričko.Stáhne Sasukeho pod sebe a přisaje se mu na krk.
,,Ááách…"zasténal poprvé Sasuke.Ale po chvíli to je zase naopak(střídačka xD).Sasuke žužlal Narutovi bradavku a Naruto při tom slastně vzdychal.Potom ji jemně kousl ale zase políbil jako pojistku.Nevěděl proč ale bavilo ho to,proto to udělal tak i s tou druhou.Motýlími polibkami si mapoval cestičku až k podbříšku a dolu a ještě dolu……a pak….mu Sasuke sundal kalhoty (xD)i strenkami.Sasuke se sklonil.Naruto zatajil dech a čekal co se stane.Sasuke mu foukl na špičku jeho mužství.
,,Ách Sasuke prosím!!!"zavzdychal Naruto(nějak hodně vzdychá).Sasuke se rozhodl,že už ho nebude trápit a vzal ho celého do pusy.Naruto se celý napnul a zavzdychnul.Poté se pohnul proti Sasukemu a moc si užíval.Naruto ho chytl za vlasy a sám si určil tempo.Stačilo jen pár tahů a domem se neslo úlevné zasténání.Sasuke si sundal kalhoty i s trenkami.Prst strčil Narutovi do pusy.Naruto ho žužlal a Sasuke si ho vzal.
,,Naruto,teď to bude trochu bolet,tak se co nejvíc uvolni."řekl Sasuke prosebně.Naruto na to jen kývl hlavou.Sasuke nasliněným prstem jemně zatlačil do Narutovi dírky.Naruto na to zatím nereagoval a tak Sasuke ještě víc zatlačil.Narutovi se z úst prodral bolestný sten a ukáply mu slzy.
,,Pššštt Naruto,to bude dobrý.Uvolni se."konějšil ho Sasuke jemně,vzal si do rukou jeho penis a
začal ho masírovat.Tím odvedl Narutovu pozornost a prstem zajel hlouběji.Až pak si toho Naruto všiml,ale to už jenom cítil příjemný pocit.Naruto se proti Sasukemu pohnul a zavzdychal.Sasuke pomalu přidal ještě 3 prsty.
,,Sasuke,ch-chci tě v sobě cítit prosím…."zasténal prosebně Naruto.Sasuke mu velmi rád splnil toto přání.Vytáhl prsty a místo toho tam pomalinku strčil(už nevím,co tam napsat xD)svoje mužství.Nejdřív Naruta zavalila vlna bolesti ale posléze byla nahrazena jenom slastí.Sasuke se zkusil pohnout a oba dva začali vzdychat.Sasuke nejdřív jen zvolil pomalé tempo ale potom začal zrychlovat a zrychlovat.Domem se nesli vzdechy obou chlapců…….


Ráno:
No počkej Naruto.pomyslela si Sakurka po ránu,páč už vymyslela plán jak je rozdělit.(ale já to nwm xDD)……Pokračování příště……
Vím,že to yaoi nestálo za nic,ale je to moje první.Takže se těšte na pokráčko……
Vaše Sumiko-chan

PS.:Na povídkách na přání se pracuje…..


Dess 1

8. listopadu 2009 v 11:40 | Sumiko-chan |  Dess
No,tohle je první dess a sice jsem ho dala s VELKÝM zpožděním ale dala jsem ho sem xDD.Opět je to od ElfMayi(jsem stálá zákaznice xD).
Název:Vocaloid Magnet
Spokojenost:100% na 100%
Od:17.10.2009 do:7.11.2009

Dess 3

8. listopadu 2009 v 11:30 | Sumiko-chan |  Dess
Tak,mám tu další nový dess.Udělala mi ho ElfMaya moje milované Sbéčko.
Název:True Love
Spokojenost:100% na 100%
Od:8.11. Do:asi nejvíc 4 týdny xDD

Povídky na přání

7. listopadu 2009 v 19:21 | Sumiko-chan |  Povídky na přání
Tak panstvo,rozhodla jsem se,že vytvořím rubriku,kde mi můžete napsat přání na nějakou povídku.Ať už je to hetero,shounen-ai a takový tak se vám to pokusím splnit.Jen po mě prosím nechtějte kohokoliv spárovaného se Sakurvou.To radši udělám sebevraždu xD.Takže,stačí když mi napíšete:1.Jméno
2.Pár
3.Námět,což znamená,že mi napíšete o čem ta povídka má být např.:Akatsuki unesli Naruta a Sasuke ho jde vysvobodit.
4.Jestli budete chtít happy end nebo co.....
Tak to je vše,ale jestli někdo bude chtít,aby tam bylo yaoi,tak mi to napište,ale varuji vás,jsem v tom nová xD...

Dess 2

7. listopadu 2009 v 18:44 | Sumiko-chan |  Dess
Ták,mám tu nový dess.Jmenuje se to Lolita a je od Naru-chan.Mocinky děkuji.Spokojenost:99 na 100,páč se tam muselo něco zvětšit a takový,ale i přes to je úžasný.Do kdy ho budu mít:do 8.11.2009. holt střídám jeden dess za druhým xDDD

Vánoční dárek 4

7. listopadu 2009 v 17:04 | Sumiko-chan |  Společné povídky
Máme tu další díl Vánočního dárku.Je to sice krátký ale pořád něco než nic xDD.Plss,pište komenty.Sasi-chan je fialová a já zelená.....
Všichni se skvěle bavili ikdyž párty byla zrovna u Sakury...Naruto se přidal ke Kibovy a Hinatě o něčem diskutovali a nevipadalo to zrovna že by chtěli skončit.Za to Sasuke seděl na gauči a koukal kde se co děje.Nakonec jsi vedle něho sedl Akira a začali mluvit.A ikdyž byl zabaven pocítil žárlivost která každou minutou zrůstala...
Byl tak zaujatý tou svou žárlivostí,že si nevšiml,že mu Akira dal něco do pití.,,Na Sasuke,na naše nově zrozené přátelství."řekl Akira a podal sklenku Sasukemu.,,Na přátelství."řekl znuděně Sasuke a ťukli si.Naruto to viděl a pousmál se.Bůh ví,co má ta Sakura za lubem.pomyslel si Naruto a začal se dál bavit s Hinatou a Kibou. Sasuke se náhle začal cítit divně a pocítil,jak urputně chce,aby se ho někdo dotýkal.,,Sasuke,není ti nic?"zeptal se ten pokrytec.,,Je mi nějak divně."řekl mu nato Sasuke.,,Pojď do ložnice,tam má Sakura-chan nějaký prášky jestli ti nějaké pomůžou."řekl Akira a v duchu se radoval,jak mu ten plán vydržel.Sasuke a Akira šli tedy do Sakuřina pokoje a Sasuke se moct nezabýval odkud Akira věděl,kde má Sakura pokoj.Náhle ho Akira políbil a Sasuke se vůbec nebránil a pokračovali.Akira se proměnil zpátky,to znamená,že už to nebyl Akira ale Sakura.Sasuke si ničeho nevšiml a líbal Sakuru dál.Pomalu si lehali na postel....,,Sakuro,nevíš,kde je Sasuke?"zeptal se starostlivě Naruto.
,,Oh to nevím Naruto."Řekla nevinně Sakura (brzo o tu nevynost příjde!!).,,Aha."Zamumlal a rozhlížel se.Všichni tu byli krom Sasukeho a Akiry.,,Naruto já jsem ale slyšela že se Sasukemu udělalo nevolno tak nevím kam šel."Řekla.,,Šel s Akirou."Odpověděl hrubě Naruto.Už mu ta hra přestávala bavit.Věděl že je to Sakura tak proč,proč ho nechával o samotě???A pak mu to došlo.,,Do háje!"Vykřikl potichu a vystartoval do Sakuřiny ložnice.Rychle otevřel a málem dostal infarkt.I když oba spali bylo jasně poznat co tady vyváděli.Všude rozbitý a rozházený nábytek a oblečení bylo také všude.Naruto nemohl.Měl ho zachránit uvědomit jsi to.,,Já blbec."Smutnil v duchu.Vtom ho objal Sakuřin klon."(pořád nevím odkud ten klon je)Naru tak vidíš jak to dopadlo".Mluvila pyšně.,,Neměl jsi mi křížit cestu,stejně to bylo marné."Šeptala dál.,,Jdi do háje!Na tebe se nikdo neptal ani nevím jak se Sakuře povedlo takový klon vytvořit ale vím že obě dvě budete dosmrti stejný!"Křikl a tím Sasukeho probudil.
,,Co se tu děje?"zeptal se ospale,zívl a najednou si vzpoměl CO se tady stalo.Rozhlídl se a uviděl Naruto se slzami v očích a Sakuru,které na tváři zdobil nehezký úšklebek.,,Naruto!!Není to tak jak vypadá.."začal křičet Sasuke a naházel na sebe oblečení.Naruto ale utekl s brekem někam daleko.Že já blbec mu důvěřoval.Proč??Proč jen mi to udělal?To mě jen využil??myslel Naruto plačtivě.Náhle si uvědomil,že je někde v lese a nevěděl,kudy ven.Kyuubi,kde to jsem??volal v duchu Naruto na Kyuubiho.Jsi v nějakým lese a teď mě nech spát,uvidíš,že tu najdeš něco velmi zajímavého.řekl mu Kyuubi a spal dál.Zatraceně,co tu mám najít???Pitomý Kyuubi..."nadával Naruto Kyuubimu v když v tom uslyšel nějaký zvuk v křoví....
,,Áááá."Křičel Naruto ikdyž nevěděl na co.Po chvíli z křoví vylezla zrzavá liška.,,Nejč tolik přivoláš jen upíry nebo vlkodlaky."Zasyčela.Naruto otevřel jenom pusu dokořán.,,Vlk-vlkodlaci???U-upíři?To jsi děláš strandu e..."snažil se o její jméno.,,Miley"Odpověděla.,,Buď v poho prcku nic se ti tu nestane ale buď tiše pro jistotu.A kedes tu oběvil?To nevíš že severní strana lesa je začarovaná?"Vylila hned několik otázek.,,Já jsem to nevěděl a jmenuji se Naruto."Řekl po minutě ticha.,,Jak ses tu oběvil?"Zeptala se zvědavě Miley.,,Nech to bejt to stejně nikoho nezajímá..."řekl ale Miley ho zadržela.,,Mě to jako zajímá tak to koukej vyžvanit prcku"dodala.,,Ty jsi na to zvědavá?"Rozesmál se Naruto.,,Co je na tom špatnýho?"Nechápala.,,Pokud se ptáš tak jsem byl pěknej blbec.Kdybych byl chytřejší tak bych nebyl a byl bych rád kdybys o tom už nemluvila."Řekl smutně a rozbrečel se.,,Proč bulíš Naruto?"
Naruto jí to tedy celý vyklopil.,,Ten debil!!"začala Miley nadávat.Naruto a Miley se celkem zkamarádili a Narutovi se v hlavě rozvítila pidi žárovka.,,Nechtěla by si u mě zůstat??"zeptal se Naruto Miley.,,Jéé,to bych ráda!"řekla vesele Miley.Naruto a Miley si tam teda povídali...U Sasukeho:Naruto,kde jsi??panikařil Sasuke v duchu.Jsem to ale debil,takhle ho podvízt.No počkej Sakuro,za to zaplatíš.přísahal ještě Sasuke pomstu a hledal dál....
,,Co máš ale v plánu Naruto?"Zeptala se Miley zvědavě.,,Já nevím už jsi nejsem ničím jistej."Řekl.,,Už nevím kam patřím."Zamumlal.,,Hej ty víš kam patříš."Řekla s úsměvem Miley.,,Jo a kam?"Zeptal se.Vtom začalo pršet.,,A do prkna!"Křčel a hned zklapnul.,,Poblíž je chata pojdˇ."Řekla a ukazala mu cestu.A opravdu když Naruto otevřel nemohl tomu uvěřit.Teplo,sucho a tak se nenamáhal a usnul…..

Reklamy a přání

6. listopadu 2009 v 20:59 | Sumiko-chan |  Reklamy a přání
Reklamy atd. pište jedině do této rubriky plss,teda kromě Sbéček.Mám v tom totiž potom zmatek,takže mě prosím pochopte.Jestli budete chtít,abych pro vás hlasovala někde,tak to sem do této rubriky napište a já vám to pokud možno splním.Jestli to bude někde jinde,tak to bude bez lítosti smazáno.


Vaše Sumiko-chan

Soutěž

5. listopadu 2009 v 18:06 | Sumiko-chan
Pozór pozór,u ElfMayi je velká Zimní povídková soutěž.Takže se tam všichni stavíte,nebo si vás ugriluju XDDD(i když nemám gril XDD).

PS.:Se zeleninou si vás ugriluju XD.


Vaše ,,hladová" Sumiko-chan XD.....

První yaoi

3. listopadu 2009 v 14:46 | Sumiko-chan
Takže zlatíčka,chci vám oznámit,že se blíží moje první yaoi povídka.Znamenáto,že byste si měli obědnat pár nemocničních pokojů jestli byste náhodou z tý mí povídky nedostali infarkt xD.Bude to na pár SasuNaru(klasika).Tak zatím pá.


Sumiko-chan...

Naruko Uchizumaki

2. listopadu 2009 v 17:03 | Sumiko-chan |  Spřátelení
Jóó,mám další Sbéčko a je to...Naruko Uchizumaki.Doufám,že se ti bude líbit diploš.

Ode mě:
Od Naruko:

Super,další Sbéčko xDD

1. listopadu 2009 v 17:52 | Sumiko-chan |  Spřátelení
Juchůůůůů,mám další Sbéčko xDDD.Je to Aj-chan a Sayuri-chan(to je ta holka xDD).Doufám,že se vám bude líbit.

Ode mě:

Od Aj-chan a Sayuri-chan:

Ebika,moje další Sb

1. listopadu 2009 v 17:19 | Sumiko-chan |  Spřátelení
Pro Ebiku,další moje milované Sbéčko.Doufám,že se ti bude líbit diplomek.
Od Ebiky:(zatím nemám)

Něco o mě

1. listopadu 2009 v 13:30 | Sumiko-chan |  Něco o mě
Tak lidičky,tady máte nějaké informace o mě(moc zajímavé to není xDD)


Moje ICQ:584-878-110 Ale varuji vás,jakmile se s vámi dám do řeči tak budete mít problém s mím vodopádem slov,páč jsem strášně upovídaná xDDD.

Moje Yahoo(jestli ho někdo má):stefialucie_cz

Můj e-mail:stefi.pham@seznam.cz

Můj facebook:Pham Thi Khanh Hang(ale fotky tam nemám heč xDD)mám tam dyžtak avatar xD.

Moje narozeniny:18.9.

Něco o mě:Takže,jsem strašně upovídaná,mám ještě upovídanější mladší sestru(ječák xD),ráda sportuju např.:volleyball,basketball,baseball,softball,florball a ráda bych zkusila kendo a bojová umění(to víte,jsem sportovně založena xD),ráda píšu povídky a čtu.Mluvím česky(to je jasný xD),vietnamsky,učím se francouzsky a anglicky,v budoucnu se budu muset učit španělsky,německy a chtěla bych se učit japonsky a zkusila bych klidně italštinu xDD.Až si budu moct hledat práci,tak bych chtěla být letuška(aspoň mi ty cizí jazyky k něčemu budou xD).Mám ráda mobil BlackBerry(což používám).Toť vše moji milý.Možná nějaké informace ještě přibudou xD.Vaše drahá Sumiko-chan